Oboustranná MAKETA POLICISTY
Kód: 88561Související produkty
Detailní popis produktu
Specifikace
Technické parametry
| Materiál | Hliník — odolný vůči povětrnostním vlivům |
| Výška | 180 cm životní velikost |
| Tloušťka materiálu | 3 mm |
| Povrchová úprava | Reflexní fólie třídy II (obě strany) |
| Hmotnost | 12 kg |
| UV odolnost | Vysoká, antikorozní |
| Barva | Žlutá + reflexní bílé prvky |
| Provedení | Oboustranné — viditelné z obou směrů |
| Certifikace | EN 12899-1 certifikováno |
K produktu
Doporučené příslušenství
1
Jeklový sloupek
kód produktu: 88339
2
Bezpečnostní nálepka na jeklový sloupek
kód produktu: 88489
✓
Montážní materiál (šrouby a podložky)
součástí balení s maketou — zdarma
Napsali o nás
"Není schovaný za sloupem nebo v zákoutí, stojí přímo na volném prostranství vedle cesty. S dalekohledem na očích dohlíží nezvyklý ochránce zákona na řidiče jedoucí z Březůvek směrem na Zlín."
Přečíst celý článek Video
Chlubí se s námi i na sociálních sítích
Reference
Hodnocení zákazníků
Moštěnice
Se zbožím jsme spokojeni, je funkční a na stálém místě.
Kunčice pod Ondřejníkem
Zakoupili jsme dvě makety, instalovány ve vybraných lokalitách.
Milíčovice
Jsme spokojeni. Maketa je funkční na větší část řidičů cca. 70 %.
Blatec
Máme dvě makety, přemisťují se po obci dle potřeby. Děkujeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Vyrobeno naší společností s ohledem na podporu regionálních dílen.
.png)