Viktoria 2019, suché, Vinařství Krásná hora
Kód: ZLI-1712Související produkty
Detailní popis produktu
Víno je ideální pro párování s jídlem. Viktoria 2019 doporučujeme až k desetileté archivaci. Potenciál vína s přibývajícími lety stoupá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 8595561823059 |
| Odrůda vína: | Cuvée |
| Alkohol: % obj.: | 12,0 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Zemské víno |
| Kuchyně: | krémové polévky, těstoviny, zrající sýry |
| Kyseliny: g/l: | 5,5 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | 12 - 13 % |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Slovácká |
| Ročník: | 2019 |
| Servírovací teplota: | 12 - 16 °C |
| Styl: | Barrique, Bio, Tiché |
| Tón barvy: | zlatý |
| Tón chutě: | bohatý, harmonický, jemný, minerální |
| Tón vůně: | dub, ovocný, vanilka |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Vinařství Krásná hora |
| Zpracování: | Sud |
| Cukr: g/l: | 0,63 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)