Sauvignon Blanc, Kosova wine
Kód: ZLI-1293Související produkty
Rulandské modré Rosé 2020, sladké, Vinné sklepy Maršovice
Skladem do 3 týdnů
140 Kč bez DPH
169 Kč
Rulandské modré...
Detailní popis produktu
Sauvignon Blanc je specifické nazelenalé až žluté víno s křišťálovou čistotou. Vůně je typická pro svou odrůdu, odhaluje vůni zelené trávy a smíšenou chuť citronu a tropického ovoce. Chuť je střední, s typickou svěžestí, minerálním nádechem a příjemnou harmonickou chutí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 3907665740357 |
| Odrůda vína: | Sauvignon Blanc |
| Alkohol: % obj.: | 13,0 % |
| barva: | bílá |
| Kyseliny: g/l: | 5,2 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Tiché |
| Vinařství: | Kosova wine |
| Země původu: | Kosovo |
| Cukr: g/l: | 2,3 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)