Sauvignon Barrel Selection 2019, suché, Vinařství Krásná hora
Kód: ZLI-1714Související produkty
Rulandské modré Rosé 2020, sladké, Vinné sklepy Maršovice
Skladem do 3 týdnů
140 Kč bez DPH
169 Kč
Rulandské modré...
Detailní popis produktu
Zářivá zlatožlutá barva, elegantní vůně tropického ovoce s nádechem ořechů a bylin. Víno má plné tělo s příjemnou a svěží kyselinou v dochuti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 8595561824117 |
| Odrůda vína: | Sauvignon |
| Alkohol: % obj.: | 12,5 % |
| barva: | bílá |
| Kuchyně: | drůbeží maso, italská kuchyně, plísňové sýry, ryby, těstoviny |
| Kyseliny: g/l: | 5,9 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Slovácká |
| Ročník: | 2019 |
| Servírovací teplota: | 12 - 16 °C |
| Styl: | Barrique, Bio, Tiché |
| Tón barvy: | zlatý |
| Tón chutě: | dlouhá dochuť, extraktivní, harmonický, jemný, minerální, plný |
| Tón vůně: | černý rybíz, citrón, grep, jemně aromatický, lehce minerální, ovocný |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Vinařství Krásná hora |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Sud |
| Cukr: g/l: | 0,2 g/l |
Chardonnay Terroir Pálava 2018, polosuché, Vinařství Vajbar
Skladem do 3 týdnů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Chardonnay je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)