Rulandské šedé 2021, suché, Sedlecká vína
Kód: ZLI-1482Související produkty
Detailní popis produktu
Pozdní sběr Rulandské šedé je odrůdového charakteru s aromatickou květinovou vůní s tóny fialky a růže. Chuť je středně plná, šťavnatá s květinovými tóny. Víno zelenožluté barvy je skvělým doplňkem k těstovinám, zeleninovým salátům a rybám. Záleží jen a jen na vás k čemu si toto víno dáte vy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 8594052786613 |
| Odrůda vína: | Rulandské šedé |
| Alkohol: % obj.: | 10,5 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Pozdní sběr |
| Kyseliny: g/l: | 7,0 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | do 12 % |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Ročník: | 2021 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Tiché |
| Tón chutě: | květinový, minerální, šťavnatý, středně plný |
| Tón vůně: | aromatický, broskev, fialka |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Zemědělské družstvo Sedlec u Mikulova |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Nerezový tank |
| Cukr: g/l: | 7,1 g/l |
Veltlínské zelené 2018, suché, Vinařství Šabata
Skladem do 3 týdnů
174 Kč bez DPH
210 Kč
Veltlínské zelené...
Chardonnay Terroir Pálava 2018, polosuché, Vinařství Vajbar
Skladem do 3 týdnů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Chardonnay je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)