Pinot Blanc Classic 2019, suché, REISTEN
Kód: ZLI-1080Související produkty
Rulandské modré Rosé 2020, sladké, Vinné sklepy Maršovice
Skladem do 3 týdnů
140 Kč bez DPH
169 Kč
Rulandské modré...
Detailní popis produktu
Pinot Blanc Classic pozdní sběr, bílé barvy osloví květinovým nádychem a chuíi po pomerančích. Doporučujeme ho spojit k rybám a dezertům. Ochutnejte a neolitujete.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 8595600703441 |
| Odrůda vína: | Pinot Blanc |
| Alkohol: % obj.: | 13,5 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Pozdní sběr |
| Kuchyně: | rizoto, těstoviny, zrající sýry |
| Kyseliny: g/l: | 6,1 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | 13 - 14 % |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Ročník: | 2019 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Tón barvy: | zlatý |
| Tón chutě: | citrusový, dlouhá dochuť, minerální, ovocný, pomerančová dužinapomerančová dužina, svěží |
| Tón vůně: | citrusy, květinový, minerální, svěží |
| Vinařství: | Reisten |
| Země původu: | Česká republika |
| Cukr: g/l: | 2,8 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)