Malvazija Bomarrchese Riserva 2015, suché, DEGRASSI
Kód: ZLI-1067Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| Odrůda vína: | Malvasia |
| Alkohol: % obj.: | 13,0 % |
| barva: | bílá |
| Kuchyně: | mořské plody, ryby |
| Kyseliny: g/l: | 5,5 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Istrie |
| Ročník: | 2015 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Tiché |
| Vinařství: | Degrassi |
| Země původu: | Chorvatsko |
| Cukr: g/l: | 2,0 g/l |
Chardonnay Terroir Pálava 2018, polosuché, Vinařství Vajbar
Skladem do 3 týdnů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Chardonnay je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)