Hibernal 2023, suché, Vinařství Škrobák
Kód: ZLI-2026Související produkty
Rulandské modré Rosé 2020, sladké, Vinné sklepy Maršovice
Skladem do 3 týdnů
140 Kč bez DPH
169 Kč
Rulandské modré...
Detailní popis produktu
Barva tohoto vína je světle žlutá se zelenkavými odlesky. Ve velmi intenzivní aromatické vůni lze krásně rozpoznat typické odrůdové tóny jako bílý rybíz, angrešt, akátový květ a mátu. Chuť je velmi šťavnatá, mírně kořenitá s náznakem citrusů. Doporučujeme podávat k drůbeži se sýrovými omáčkami a k rybám s výraznou úpravou. Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| Alkohol: % obj.: | 13,5 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Pozdní sběr |
| Kyseliny: g/l: | 7,5 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Velkopavlovická |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Tiché |
| Tón barvy: | světle olivový |
| Tón chutě: | kořenitý, šťavnatý |
| Tón vůně: | angrešt, černý rybíz |
| Typ uzávěru: | Šroubový uzávěr |
| Vinařství: | Vinařství Škrobák |
| Země původu: | Česká republika |
| Cukr: g/l: | 2,1 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)