Chardonnay Ferné 2018, suché, DEGRASSI
Kód: ZLI-1066Související produkty
Detailní popis produktu
Gastronomické doporučení: Široký výběr mořských plodů se zvláštním důrazem na grilované krevety a krevety buzara, grilovaného humra, různé těstoviny s mořskými plody, pokrmy ze šunky a vajec a bílé drůbeží masoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| EAN: | 3859891805037 |
| Odrůda vína: | Chardonnay |
| Alkohol: % obj.: | 12,0 % |
| barva: | bílá |
| Kuchyně: | mořské plody, těstoviny |
| Kyseliny: g/l: | 6,5 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Istrie |
| Ročník: | 2018 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Tiché |
| Vinařství: | Degrassi |
| Země původu: | Chorvatsko |
| Cukr: g/l: | 2,0 g/l |
Chardonnay Terroir Pálava 2018, polosuché, Vinařství Vajbar
Skladem do 3 týdnů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Chardonnay je...
Veltlínské zelené 2018, suché, Vinařství Šabata
Skladem do 3 týdnů
174 Kč bez DPH
210 Kč
Veltlínské zelené...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)