Chardonnay 2019, suché, Salabka
Kód: ZLI-1216Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodné k pokrmům nejen z bílého masa, k měkkým sýrům s bílou plísní či paštikám.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá vína |
|---|---|
| Odrůda vína: | Chardonnay |
| Alkohol: % obj.: | 14,0 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Zemské víno |
| Kyseliny: g/l: | 7,4 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | 13 - 14 % |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Mělnická |
| Ročník: | 2019 |
| Servírovací teplota: | 6 - 8 °C |
| Styl: | Tiché |
| Tón chutě: | exotické ovoce, extraktivní, lehce minerální, minerální, plný, šťavnatý |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Salabka |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Sud |
| Cukr: g/l: | 0,1 g/l |
Chardonnay Terroir Pálava 2018, polosuché, Vinařství Vajbar
Skladem do 3 týdnů
206 Kč bez DPH
249 Kč
Chardonnay je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)