Savilon 2023 Batonnage, polosuché, Vinařství Šabata
Kód: ZLI-2284Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| Odrůda vína: | Savilon |
| Alkohol: % obj.: | 15,0 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Výběr z hroznů |
| Kuchyně: | drůbeží maso, měkké sýry, ryby |
| Kyseliny: g/l: | 6,5 g/l |
| Objem: | 0,75 |
| Objem alkoholu % obj.: | nad 14 % |
| Obsah cukru: | Polosuché |
| Podoblast: | Velkopavlovická |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 8 - 10 °C |
| Styl: | Tiché |
| Tón barvy: | zlatožlutá |
| Tón chutě: | exotické ovoce, mohutný, plný |
| Tón vůně: | exotické ovoce, jemný, peckové ovoce |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Vinařství Šabata |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Nerezový tank |
| Cukr: g/l: | 9,6 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)