Modrý portugal 2023, suché, VINOFOL
Kód: ZLI-2260Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| EAN: | 8595687725565 |
| Odrůda vína: | Modrý Portugal |
| Alkohol: % obj.: | 14,0 % |
| barva: | červená |
| Klasifikace: | Výběr z hroznů |
| Kuchyně: | paštiky, plísňové sýry, těstoviny, vepřové maso |
| Kyseliny: g/l: | 5,4 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | 13 - 14 % |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 12 - 16 °C |
| Styl: | Tiché |
| Tón barvy: | rubínový |
| Tón chutě: | bohatý, dlouhá dochuť, jemná tříslovina, ostružina, plný |
| Tón vůně: | červený rybíz, intenzivní, jemně aromatický, peckové ovoce, višeň |
| Typ uzávěru: | Zátka přírodní |
| Vinařství: | Vinofol |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Sud |
| Cukr: g/l: | 0,4 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)