Majestic sekt 2023, demi sec, VINOFOL
Kód: ZLI-2262Detailní popis produktu
Výživové a nutriční hodnoty: https://eti.plus/v45yby3ggDoplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| EAN: | 8595687725749 |
| Odrůda vína: | Ryzlink vlašský |
| Alkohol: % obj.: | 11,5 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Jakostní |
| Kuchyně: | ovocné saláty, předkrmy, studená kuchyně, sushi |
| Kyseliny: g/l: | 6,3 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Polosladké |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 8 - 12 °C |
| Styl: | Šumivé |
| Tón barvy: | zelenožlutý |
| Tón chutě: | bohatý, sametový, šťavnatý, středně plný, svěží |
| Tón vůně: | intenzivní, lehce minerální, příjemný |
| Vinařství: | Vinofol |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Nerezový tank |
| Cukr: g/l: | 35,0 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)