Hibernal Frizzanté 2023, polosuché, Vinařství Krist
Kód: ZLI-2276Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| EAN: | 8594071392062 |
| Odrůda vína: | Hibernal |
| Alkohol: % obj.: | 12,5 % |
| barva: | bílá |
| Klasifikace: | Zemské víno |
| Kuchyně: | mořské plody, předkrmy, ryby |
| Kyseliny: g/l: | 7,1 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Objem alkoholu % obj.: | 12 - 13 % |
| Obsah cukru: | Polosuché |
| Podoblast: | Slovácká |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 4 - 8 °C |
| Styl: | Frizzante |
| Tón barvy: | zelenožlutý |
| Tón chutě: | ovocný, šťavnatý |
| Tón vůně: | černý rybíz, květinový |
| Typ uzávěru: | Šroubový uzávěr |
| Vinařství: | Vinařství Krist |
| Země původu: | Česká republika |
| Zpracování: | Nerezový tank |
| Cukr: g/l: | 13,8 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)