Dunaj 2023, suché, VÍNO VELKEER
Kód: ZLI-2303Detailní popis produktu
Výživové a nutriční hodnoty: https://eanonline.gs1sk.org/01/8586017802261Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| EAN: | 8586017802261 |
| Odrůda vína: | Dunaj |
| Alkohol: % obj.: | 14,5 % |
| barva: | červená |
| Klasifikace: | Jakostní |
| Kyseliny: g/l: | 6,2 g/l |
| Objem: | 0,75 l |
| Obsah cukru: | Suché |
| Podoblast: | Nitranská |
| Ročník: | 2023 |
| Servírovací teplota: | 14 - 18 °C |
| Styl: | Tiché |
| Vinařství: | Víno Velkeer |
| Země původu: | Slovensko |
| Cukr: g/l: | 2,2 g/l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)